Ten temat zawiera 5 odpowiedzi, ma $s, i został ostatnio zaktualizowany przez  Wydawnictwo Drageus 2 lata, 6 miesiące temu.

Przeglądają 6 wpisy - 1 przez 6 (z 6 w sumie)
 • Autor
  Wpisy
 • #2043

  Evan zakończył już pisanie części szóstej, pod tytułem „De Opresso Liber”. U nas 10 lutego premiera części pierwszej, a w maju tom drugi!

  #2267

  legwoskirobert
  Participant

  Witam. Muszę przyznać, że bardzo mnie cieszy iż istnieje takie wydawnictwo jak Drageus, które dba o fanów literatury SF. Seria Hyden War bardzo mi się podoba i z niecierpliwością czekam na kolejne tomy a w sierpniu już kolejny:)
  Mam pytanie odnośnie innej serii Evana Curriego a mianowicie Odyssey One, czy można spodziewać się i ewentualnie kiedy kolejnych tomów? Istnieją w ogóle?:)
  Pozdrawiam i życzę sukcesów na rynku literatury SF.

  #2273

  Dzień dobry 🙂 Dziękujemy za ciepłe słowa o naszym wydawnictwie. Currie napisał kolejną powieść w świecie Odyssey One, ma być wkrótce wydana po angielsku. Co do polskiej premiery nic konkretnego nie możemy powiedzieć, ale na pewno będziemy informować naszych Czytelników.

  #2296

  ditur
  Participant

  Witam

  Wpiszcie coś do zapowiedzi, właśnie kupiłem najnowszą Waszą pozycje , niestety starczyła mi tylko na jeden wieczór:)
  Czekam z niecierpliwością na kolejne space opera, które są moim ulubionym gatunkiem sf

  pozdrawiam

  #2297

  Dzień dobry 🙂
  Jeszcze nie mamy dat premier ustalonych, na pewno w październiku będzie piąty tom Hayden War, a listopadzie prawdopodobnie pierwszy tom nowej serii.
  Pozdrawiamy!

  #2373

  8 grudnia ukazał się tom 6 „De Oppresso Liber” – na razie wydaliśmy po polsku wszytko, co jest. Evan Currie pisze część siódmą – można poczytać fragmenty na jego wallu na FAcebooku.

Przeglądają 6 wpisy - 1 przez 6 (z 6 w sumie)

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.